Pelnytas ženklelis „Programos „eTwinning“ mokykla“ 2021– 2022

awarded etwinning school label 2021 22„Sveikiname! Jūsų mokykla buvo apdovanota „eTwinning“ mokyklos ženkleliu 2021–2022“ ir tai yra puikus „eTwinning“ komandos pasiekimas jūsų mokykloje!“ – tokias žodžiais prasideda laiškas, gautas iš Briuselio Europos Švietimo komiteto.  2021 metais Europoje šiuo ženkleliu apdovanotos 2139 ugdymo įstaigos. Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog po dviejų etapų paraiškų teikimo proceso mūsų akademiko Adolfo Jucio progimnazijai suteiktas šis apdovanojimas.

Programos „eTwinning“ mokyklos yra pripažįstamos Europos lygiu kaip „eTwinning“ pavyzdžiai ir kuria mokyklų lyderių tinklą, skatindamos būsimą programos plėtrą. Tokiu būdu mokyklos yra plačiai pristatomos Europos lygiu ir gali viešinti pelnytą programos „eTwinning“ mokyklos ženklelį savo reklaminėje bei informacinėje medžiagoje.

Ženkleliu apdovanotos mokyklos - pirmosios pripažintos lyderės šiose srityse: skaitmeninės veiklos, elektroninio saugumo veiklos, inovatyvių ir kūrybingų pedagoginių metodų, personalo tęstinio profesinio tobulėjimo skatinimo, personalo ir mokinių mokymosi bendradarbiaujant veiklų skatinimo.

Ženklelį pelniusių mokyklų personalas ir vadovai bus pakviesti įsitraukti į specialias profesinio tobulinimo programas.

Plačiau apie apdovanotas mokyklas galite paskaityti: https://www.etwinning.net/lt/pub/newsroom/highlights/2020--2021-etwinning-school-.htm

Elena Kulbokienė, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos programos „eTwinning“ koordinatorė