Projektas „Naujų mokymo modelių diegimas Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklose“

ES Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos fondo lėšų.

Dalijimasis naujovėmis – pagrindas siekti mokinių asmeninės pažangos

Plungės rajono savivaldybė su partneriais  -  Plungės „Babrungo“, Akademiko Adolfo Jucio progimnazijomis ir Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla – daugiafunkciu centru - įgyvendina projektą „Naujų mokymo modelių diegimas Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklose“.

Gruodžio 8 dieną įvyko pirmasis susitikimas su konsultuojančiu partneriu - Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkciu centru.

Jo metu konsultuojančios mokyklos direktorė Janina Banienė su mokyklos bendruomenės atstovais pristatė būdus, kuriais jie kuria bebarjerę ir (ar) struktūruotą mokymosi aplinką, įrangos ir mokymosi priemonių įvairovę bei jų pritaikymą, derinant dalyko turinį, mokinių poreikius bei amžių. Taip pat aptarė mokykloje įdiegtus mokinio pažangos matavimo būdus.

Projekte dalyvaujančių mokyklų komandų lūkestis, - kad projektu kuriami nauji modeliai, susiję su raštingumo įgūdžių gerinimu, ne tik pagerintų 8 klasės mokinių skaitymo rezultatus, bet ir sukurtų palankesnes sąlygas kiekvienam mokiniui siekti asmeninės ūgties.

1 foto  3 foto  4 foto  5 foto