Europos kalbų diena progimnazijoje

09.26

Rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena. Tai Europos Sąjungoje švenčiama šventė, skirta Europos Sąjungos kalboms.
Šią dieną Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija pasitiko pasipuošusi mokinių darbais, kuriuose buvo užrašyti žodžiai įvairiomis Europos šalių kalbomis. „Sveiki, labas rytas, meilė, draugystė“...kiekviena tauta tai pavadina skirtingu žodžiu, bet reikšmė ir jausmai išlieka tie patys.

Pirmos pamokos pradžioje vyko radijo laida „Europos kalbų diena“, kurios metu buvo aptarta šios dienos svarba. Juk kalbų mokymasis praturtina asmenybę ir padeda pažinti gyvenimą, aplinką, suteikia naujų idėjų, atveria vartus į nuostabųjį mokslo pasaulį. Neišvengiamai reikia užsienio kalbų įgūdžių, todėl ši diena įgauna vis didesnę reikšmę.

2 pamokos pradžioje vyko interaktyvus žaidimas „Protų mūšis“ kahoot.it, kuriame 5-8 klasių mokiniai pasitikrino žinias apie Europos kalbas.

Europos kalbų diena