Vasaros stovykla „Judėjimo džiaugsmas'2022“

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija organizavo dieninę vasaros stovyklą „Judėjimo džiaugsmas“, kuri remta Plungės r. savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos (vasaros stovyklos) programos lėšomis. Stovykloje dalyvavo 10-13 metų amžiaus mokiniai. Stovykla vyko 2022 m. birželio 30 - liepos 8 dienomis.

Šios stovyklos metu, vaikai turėjo tris išvykas:

į Platelius, Girulius ir Smilgius. Aktyvias veiklas padėjo pravesti visuomenės sveikatos biuro darbuotoja Irena Lapienė, fizinio lavinimo mokytojas Rytas Šiurys, jo dukra Dominyka Šiuryte bei Plungės skautų vadovas Žydrūnas Pilitauskas.  Padedant VšĮ „Kalbų ir kultūro lizdelio“  komandos, per kultūrines bei aktyvias veiklas gilinomės į gimtosios bei Ukrainos kalbų žinias. Vaikščiojant Platelių Šeirės taku gidė supažindino mus su augalų įvairove bei jų nauda organizmui. Žaidėme įvairius žaidimus, kūrėme piešinius su dažais bei kreidelėmis įamžinome savo šešėlius, gaminome burbulus, dalyvavome aktyvioje viktorinoje, rinkome akmenis ir iš jų dėliojome žodžius. Mokiniai pynė apyrankes, kurios simbolizuoja draugystę.

stovykla 2022 1 stovykla 2022 2 stovykla 2022 3jpg stovykla 2022 4 stovykla 2022 5 stovykla 2022 6