Renginiai bendruomenei

Žiemos keliu, kur   advento žvakutės dega,

Baltajam speigui  kandant, mes skubame kartu.../ L.J./

Gruodžio 19 d. Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos bendruomenė susibūrė į kalėdinį literatūros vakarą „Tebūnie šviesa“. Drauge su Plungės literatų klubu „Vingiorykštė“ ir skaitančių moterų klubu „Tebūnie šviesa“ pakylėjome dvasią poezijos ir muzikos garsais.

Džiaugėmės ir dėkojome už nuostabius poezijos posmus Plungės literatų klubo „Vingiorykštė“ vadovei Adelei Daukantaitė Šeškauskienei, klubo narėms Daivai Rudelytei, Irenai Stražinskaitei - Glinskienei, plateliškei literatei - bardei  Reginai Miežetienei, dainų kūrėjai ir atlikėjai Romenai Zabielienei. Žemaitiškai prabilusios kūrėjos sukėlė susižavėjimo „ciongą“. Įdėmiai klausėmės skaitančių moterų klubo vadovės Raimondos Bieliauskienės ir jos kolegių, kurios atvyko net su dovanomis mokinukams iš Ukrainos - vaikus pradžiugino lietuvių autorių ukrainietiškai išverstomis knygelėmis. Progimnazijos direktorė Inga Litvinienė pasidžiaugė nuostabiu vakaru.  Dėkodama mokytojams, mokiniams ir atvykusiems tėveliams, linkėjo būti čia ir dabar, o šventiniame skubėjime atrasti ramybę širdyje.

12 2 12 10 12 5 12 9 12 1 12 12