Viešojo kalbėjimo konkursas

Šių metų vasario 1 dieną mes, 7a klasės mokinės Eimantė Geležinytė ir Kamilė Vaškytė, dalyvavome respublikiniame anglų kalbos viešojo kalbėjimo 7-8  kl. mokiniams konkurse „Throw Your Dream, Wishes and Ideas into Space onYour Country‘s Jubilee“ Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje. Jis buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui.

Nuvykę į vietą, užsiregistravome ir buvome pakviesti į salę labai linksmam, draugiškam ir praktiškam užsiėmimui su amerikiete lektore Robin Gingerich. Ji davė labai gerų patarimų, kaip pasiruošti kalbėjimui. Visi oratoriai buvo paskirstyti į dvi grupes po 14 žmonių. Mus vertino mokytojų komisijos. Pristatėme savo ir girdėjome vieni kitų kalbas. Nors ir jaudinomės, visi pasirodėme puikiai. Po to buvome pavaišinti gėrimais ir saldumynais. Renginio pabaigoje gavome apdovanojimus: Eimantė- už originalias idėjas ir kūrybiškumą, Kamilė- už įtikinamiausią kalbą.

Ši kelionė buvo tikrai nuostabi,  mes norėtume dalyvauti ir vykti ten ir kitais metais.  (Kamilė Vaškytė 7a kl.)