Amatų diena

Kovo 5 dieną mūsų mokykloje vyko projektinė veikla – Amatų diena, kurioje aktyviai dalyvavo tiek pradinių, tiek vyresniųjų klasių mokiniai. Daugiausia susidomėjimo sulaukė Kaziuko mugė. Mokiniai prekiavo įvairiais skanėstais, pačių padarytais darbeliais. Visus, susirinkusius į šventę, lietuvių liaudies šokiais, Kazimieros ir Kaziuko palinkėjimais pasveikino pradinių klasių mokinukai. Veikė ir amatų dirbtuvės. Norintys galėjo lipdyti darbelius iš modelino, mokytis piešti ant veido, marginti vazonėlius ir pan. Paskanauti arbatos, kavos, pasivaišinti sausainiais buvo galima „Arbatinėje“. Vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo įvairiose edukacinėse veiklose: gamino medalius iš molio, mokėsi pinti juostas, gamino atvirukus.

Vėliau nuveikti darbai buvo pristatyti apibendrinamojo renginio salėje metu. Džiugu, kad vaikai domisi senovės amatais ir puoselėja lietuvių liaudies tradicijas.