Konkursas „Skaituom žemaitėška“

2019 – 11 – 29 Skuode, Pranciškaus Žadeikio gimnazijoje, vyko regioninis  žemaitiškų skaitymų konkursas „Skaituom žemaitėška“ kuriame varžėsi  skaitovai iš Rietavo, Skuodo, Alsėdžių, Gargždų, Kretingos miestų ir miestelių, mūsų progimnazijai atstovavo Saulė Vilimaitė 4 – os klasės mokinė (mok. Rima Bartkienė) ir 5 – okai, Iveta Gembutaitė, Vilius Jasas, Jogirdas Jonušas (mok. Rineta Raudienė). Džiaugiamės kartu su visais žemaitiško žodžio mylėtojais, o ypač didžiuojamės mūsų progimnazijos penktokais ir jų mokytoja, kurie kompozicijų kategorijoje su pasirodymu „Plungės parks“ užėmė II – ą vietą. Auginkit savo idėjas ir mintis, gal ir sparnus, nes dideli atradimai prasideda nuo mažų žingsnelių.

20191129 1  20191129 1