Mūsų vaikų pasiekimai ir laimejimai - su puikiomis emocijomis į antrą pusmetį!

Vasario 26 dieną į progimnazijos aktų salę sugužėjo visi mokyklos mokiniai ir mokytojai apžvelgti pirmojo pusmečio  mokymosi rezultatus, pasidžiaugti sėkme ir laimėjimais įvairiuose konkursuose, olimpiadose ir kitose veiklose. Mokyklos direktorė I. Litvinienė ir pavaduotoja ugdymui I. Gasauskienė pirmiausia pakvietė didžiulį būrį mokinių, kurie puikiai pasirodė edukaciniuose konkursuose „Olympis“, net 5 iškovoti medaliai, 34 diplomai ir 2 padėkos džiugino vaikus, vėliau garsiomis ovacijomis pasveikinome pirmojo pusmečio pirmūnus, buvo pasidžiaugta ir gerai besimokančiais mokiniais, neliko nepastebėti ir vaikai, kurie per šį laikotarpį nepraleido nė vienos pamokos, o taip pat buvo padėkota keletui mokytojų už iniciatyvas gražinant mokyklos erdves.

Visa progimnazijos bendruomenė didžiuojamės aktyviais, sumaniais, sportiškais, veikliais, o ypač motyvuotais vaikais, kurie turi būti ir yra pavyzdžiu visiems mokyklos mokiniams. Tikimės, kad antrojo pusmečio rezultatai bus dar aukštesni ir į šį gražų būrį įsitrauks dar daugiau vaikų, kurie savo veiklomis džiugins visą mokyklos bendruomenę ir garsins akademiko A. Jucio progimnazijos vardą ne tik rajone, bet ir respublikoje.