Anglų kalbos konkursas „Gražiai kalbėk - daug judėk!”

Kovo 27 dieną Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje įvyko 5-6 klasių Plungės rajono anglų kalbos „Gražiai kalbėk - daug judėk!” („Talk elegantly – move a lot!”) konkursas. Dalyvavo mūsų progimnazijos šeši penktokai: Evita Jonuševičiūtė, Inesa Baltrimaitė, Leonardas Vilkas, Ugnius Žalimas (5a), Gvidas Jurevičius ir Aivaras Rukšėnas (5b. Konkursą organizavo anglų kalbos mokytojos Regina Ažaneckienė, Asta Stonkuvienė ir Jolanta Putriuvienė, pagalbininkai buvo 8a klasės mokiniai: Akvilė, Romena, Kamilė, Lukas G., Laurynas V., Matas R., Laurynas K., Gabrielius, Eimantas.

Sportinėms rungtims teisėjavo mokytojai: Rytis Šiurys ir Ričardas Skrinskis, renginį padėjo įgarsinti Virginijus Armalis. Konkurso tikslas buvo atkreipti dėmesį į turtingą anglų kalbos paveldą bei įvairiomis priemonėmis skatinti kalbų mokymąsi. Konkursas susidėjo iš dviejų dalių – komandos prisistatymo ir sportinių-kalbinių varžybų. Dalyviai buvo vertinami pagal originalumą, kūrybiškumą, kalbos taisyklingumą, raiškumą ir sportiškumą. Deja, mūsų progimnazijos komandai nepasisekė. Nors prizinės vietos laimėti nepavyko, buvome apdovanoti padėkos raštu, mokiniai patobulino dalykines ir bendrąsias kompetencijas.