„Lobio paieškos“ - Easter Scavenger Hunt

Balandžio 17-19 dienomis mokykloje 1-8 klasių mokiniai ieškojo paslėptų lobių. Jie turėjo įminti mįsles. 1-4 klasių mokiniai gavo po 3 mįsles ir iliustravo įminimus ant kiaušinio formos šablono. 5-8 klasių mokiniai trečiadienį turėjo įminti 5 mįsles lietuvių kalba ir iš įminimų pirmų raidžių sudėlioti anglų kalba mokomąjį dalyką (Music). Grupelė mokinių turėjo nueiti į to dalyko kabinetą ir pasiimti užduotį anglų kalba. Ketvirtadienį turėjo įminti 7 mįsles ir iš pirmųjų raidžių atsakymų sudėliojo žodį English. Penktadienį mokiniai jau rado 10 mįslių ir tą dieną sudėliojo žodį Lithuanian. 5-8 klasių mokiniai turėjo pasidaryti klasės grupelės asmenukes. Gegužės 2 dieną mokiniai buvo pakviesti į aktų salę, kur jiems buvo įteikti saldieji prizai už dalyvavimą. Šio gražaus konkurso idėjos sumanytojas buvo 5b klasės mokinys Kajus Chareckij.