Renginys jaunuoliams

Gegužės 1 dieną Palangoje vyko Sutvirtinimui besiruošiantiems Telšių vyskupijos jaunuoliams skirtas renginys „Užtvirtink“. Jame dalyvavo ir gausus Plungės dekanato jaunuolių būrys, kuriame buvo ir mūsų progimnazijos aštuntokai, planuojantys priimti Sutvirtinimo sakramentą. Jaunimas rinkosi ant Palangos tilto, nuo kurio didžiulė eisena pajudėjo link Birutės parko. Po bendro pikniko eisena tęsė kelionę į Palangos koncertų salę, pakeliui sustodama maldai prie Šventosios Marijos grotos, prie Laiminančio Kristaus statulos. Renginyje jaunuolius sveikino Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas, Palangos meras Šarūnas Vaitkus, tikėjimo įžvalgomis dalinosi žinomas virtuvės šefas Gian Luca Demarco, brolis pranciškonas Paulius OFM, linksmai ir džiaugsmingai nuteikė grupės „Kūjeliai“ koncertas. Jaunuoliai atliko išpažintį, dalyvavo Šventose Mišiose.