Pasivaikščiojome šimtmečio takeliais

Pirmoji Plungės mokykla  - Akademiko A. Jucio progimnazija – atšventė 100-mečio jubiliejų. Birželio 8-ąją vyko gražūs ir įsimintini renginiai, skirti šiai progai. Dieną pradėjome Šv. Mišiomis Plungės bažnyčioje dėkodami Dievui už jau gautas malones ir prašydami tolesnio laiminimo darbuose ir moksluose. Vėliau šventė tęsėsi  Oginskių rūmuose. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai – čia yra buvusios ir mūsų mokyklos patalpos. Į šventę su gražiais sveikinimais ir simbolinėmis dovanomis atvyko Seimo nariai, Savivaldybės ir Švietimo vadovai, kitų ugdymo įstaigų, organizacijų vadovai. Prisiminimais dalinosi buvę mokiniai ir mokytojai, klausėmės mūsų mokyklos mokinių muzikinių numerių. Po pietų šventė tęsėsi progimnazijos aktų salėje, kur nuskambėjo džiugus, jaunatviškas ir spalvingas esamų ir buvusių mokinių koncertas „Dovana mokyklai“. Pasibaigus renginiui prie kavos ir pyragų dalinomės mintimis, prisiminimais, įspūdžiais.