Integruotos temos pamokose „Šv. Velykų belaukiant“

Kovo 22 -26 d. progimnazijos 1 -7 klasių mokiniams tikybos, dailės ir technologijų pamokose buvo integruota tema „Tradicijos ir papročiai: Verbų sekmadienis. Velykų verba“.

Pavartykite albumą

albumas

Mūsų mokykloje kovo mėnesį visi moksleiviai tradiciškai jau laukia Kaziuko mugės, kuri kasmet būna ypatinga. Šiemet, siaučiant pandemijai, negalėjome suorganizuoti tradicinės Kaziuko mugės, todėl bandėme šią šventę paminėti kūrybiškai pritaikę prie šiandieninės situacijos. Per tikybos pamokas, kalbėdami su moksleiviais apie Verbų sekmadienio reikšmę, prisiminėme, ką reiškia tas ypatingas Kristaus įžengimas į Jeruzalę, kodėl net dabar, po šitiek metų, pradėdami švęsti Didžiąją savaitę, minime Verbų sekmadienį. O kad šventė būtų tikrai ypatinga, su pradinukais gaminome verbas. Džiugu, kad ir vyresnieji neliko be verbų, o dailės ir technologijų pamokose susipažino su verbų įvairove,  jų rišimo technika. Pasisėmę idėjų mokiniai atliko kūrybinį darbelį ,,Velykų verba“ - laisvai pasirinkta technika nupiešė, pagamino ar sukonstravo savo Velykų verbą.