Vasaros dienos stovykla „Judėjimo džiaugsmas“

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija dalyvavo Plungės r. savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos (vasaros stovyklos) programų konkurse ir gavo finansavimą 2021 m. dieninei vasaros stovyklai rengti. Stovykla „Judėjimo džiaugsmas“ jau įsibėgėjo. Pirmojoje stovyklos dalyje dalyvavo 28 mokiniai. Birželio 17-23 dienomis  vaikai patyrė daugybę nuotykių, kuriuos lydėjo įvairiausios emocijos.

Per šias kelias, bet prasmingas dienas mokiniai lankėsi Varnių regioniniame parke, Žemaitės memorialiniame muziejuje, Plungės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, Telšių apskrities VPK, Plungės r. policijos komisariate, migracijos poskyryje (Plungės r. policijos komisariatas).      Kai negalėjome patys vykti, sulaukėme svečių Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje. Norime padėkoti Plungės sporto ir rekreacijos centro darbuotojams, kurie vedė vaikams estafetes, mokė komandinio darbo; visuomenės sveikatos biuro darbuotojai Irenai Lapienei, kuri vaikams suorganizavo „BINGO“ žaidimą, kurio metu vaikai mokėsi, ką daryti, kai supyksti, kokios veiklos yra aktyvios ir naudingos; ačiū kinologui Raimondui Aponkai, kuris vaikus supažindino su tarnybine kalyte Mėta. Vaikai buvo sužavėti puikiais pareigūno dresavimo įgūdžiais, šunelio žaismingumu ir energingumu.

Laisvu laiku vaikai buvo įtraukti į įvairias užimtumo veiklas: mokėsi žaidimų, kuriuos būtų galima žaisti lauke su draugais, buvo surengtos kvadrato varžybos, treniravosi sukti lankus. Stovyklos dalyviai išbandė jėgas viktorinoje, atlikdami įvairias užduotis. Paskutiniąją dieną jaunimas pynė draugystės apyrankes. Visi dalyviai gavo padėkos raštus už aktyvų dalyvavimą stovykloje.

06 1 06 2 06 3 06 4 06 6 06 8 06 7  06 5 06 9