Vasaros dieninė stovykla „Judėjimo džiaugsmas-2“

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija dalyvavo Plungės r. savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos (vasaros stovyklos) programų konkurse ir gavo finansavimą 2021 m. dieninei vasaros stovyklai „Judėjimo džiaugsmas“ rengti.

Antrąją stovyklos grupę sudarė 22 vaikai, kurie aktyviai leido laiką liepos 1-9 darbo dienomis. Per šias dienas mokiniai lankėsi Telšių mieste, Biržuvėnuose, Žemaitės memorialiniame muziejuje, Plungės parke.

Sveikatos biuro darbuotoja Irena Lapienė vaikams suorganizavo „BINGO“ žaidimą, kurio metu vaikai mokėsi, ką daryti, kai supyksti, kokios veiklos yra aktyvios ir naudingos. Ūkio vedėja Regina Ažaneckienė vaikus supažindino su mokyklos ribose augančiais medžiais, jų išskirtinėmis savybėmis. Šokių mokytoja Monika Aniščenko išmokė šokio žingsnelių, kuriuos kartojome kiekvieną dieną. Vaikų bibliotekos vedėja Kristina Pilitauskienė sudarė galimybę išgirsti, kaip groja augalai.

Laisvu laiku vaikai buvo įtraukti į įvairias užimtumo veiklas. Stovyklos dalyviai išbandė jėgas viktorinoje, atlikdami įvairias užduotis, mokėsi pinti draugystės apyrankes. Visi dalyviai gavo padėkos raštus už aktyvų dalyvavimą stovykloje.

stovyk 14 stovyk 12 stovyk 9 stovyk 8 stovyk 7 stovyk 2 stovyk 1 stovyk 5 stovyk 4 stovyk 3 stovyk 10 stovyk 11