Penktokų edukacinė išvyka į Kretingą

Plungės akademiko A. Jucio progimnazijos 5 b klasės moksleiviai lapkričio 26 dieną važiavo į Kretingos muziejų dalyvauti edukacinėje programoje  „Didysis karvedys Jonas Karolis Chodkevičius“. Ten jie susipažino su Jono Karolio Chodkevičiaus asmenybe, jo nuopelnais Lietuvai.  Pamatė garsaus XVII a. flamandų tapytojo, batalinių kompozicijų autoriaus Pieterio Snayerso paveikslą „Salaspilio mūšis“, kuriame pavaizduoti lietuvių apsupti  bėgantys švedų kariai, krintantys arkliai.

O užsiėmimo pabaigoje mokiniai atliko užduotį – kartu dėliojo dėlionę „Šlovingoji pergalė“, kurioje atvaizduotas Salaspilio mūšis. Po edukacijos visi aplankė Kretingos žiemos sodą, kur pasidžiaugė jo gyvūnais ir augalais. Įgiję žinių, toliau važiavo išbandyti savo fizinę ištvermę Klaipėdos Sky parke. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie gerai praleistos dienos. 5 b klasės mokiniai ir klasės vadovė Odeta Erminaitė.

5b išvyka 11 1 5b išvyka 11 2 5b išvyka 11 3 5b išvyka 11 4