Respublikinė mokinių ir mokytojų konferencija

konferen.1Mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo respublikinėje mokinių ir mokytojų konferencijoje „Kultūros jungtys: istorija ir saulės mitinis vaizdynas“ Plungės „Saulės“ gimnazijoje,  2023 m. gegužės 6 dieną.

Konferencija skirta Saulės dienai ir Plungės „Saulės“ gimnazijos 25 metų jubiliejui paminėti. Mokyklos 5 – 8 klasių mokiniai pristatė žodinį ir vaizdinį pranešimą „Saulala motula...“.

2023 m. kovo 24 d., Šiaulių „Medelyno“ progimnazijoje vyko nuotolinė respublikinė lietuvių kalbos ir istorijos 5-8 klasių mokinių konferencija „Ko negalima pamiršti?“.

Konferencijos tikslas buvo sudaryti sąlygas Lietuvos mokiniams pristatyti pranešimus, tyrinėti, dalintis atradimais ir gerąja patirtimi, ką ir pristatė progimnazijos mokiniai, skaitydami vaizdinį tekstinį pranešimą „Tautos išminties perlai“. Mokinius ruošė istorijos mokytoja metodininkė Danutė Užkurienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rineta Raudienė.

konferen.2  konferenjpg Padeka mokiniams 0001