ISTORIJŲ PASAKOJIMNO DIRBTUVĖS SU Tine Winther

Šiandien dalis 8 ir 7b klasių mokinių su anglų kalbos mokytoja Regina Ažaneckiene vykome į netradicines anglų kalbos pamokas – istorijų pasakojimo dirbtuves Plungės vaikų ir jaunimo bibliotekoje. Jas vedė Švedijos Kronobergo Istorijų pasakojimo tinklo direktorė Tine  Winther.

Pasakotoja Tine mums pasekė angliškai keletą švediškų pasakų, paaiškino geros pasakos kūrimo struktūrą. Patys atlikome įdomių kūrybinių veiklų: perpasakojome draugo papasakotą istoriją, pratęsėme pradėtą pasaką, kiekvienas pridėdami po keletą žodžių, diskutavome ir darėme išvadas apie Lietuvos jaunimo gyvenimą, ką mes kiekvienas galime padaryti, kad pasaulis taptų geresne vieta gyventi.

Dirbtuvių metu šiek tiek  susipažinome su

Švedija, Pietų Švedijoje esančia Legendų žeme (The Land Of Legends), klausėme ir patys kalbėjome angliškai. Džiaugiamės šia puikia galimybe ir dėkojame Plungės vaikų ir jaunimo bibliotekos darbuotojoms bei „Šiaurės ministrų tarybos biurui Lietuvoje“ už įdomias ir įtraukias anglų kalbos pamokas.

Brigita ir Neda, 8 klasė

IMG 20240327 1  IMG 20240327 2  IMG 20240327 3  IMG 20240327 4