PORTO boulingo klube turnyras

BOULINGO TURNYRE SUSIRUNGĖ MOKINIAI, MOKYTOJAI IR POLICININKAI

Akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla keletą metų iš eilės organizuodama sveikos gyvensenos programas ieško  naujų  sveikatingumo ir fizinio aktyvumo veiklos formų. Šį kartą trys moksleivių komandos, mokytojų komanda  ir dvi projekto partnerių -  Klaipėdos apskr. VPK Plungės r. PK pareigūnų komandos buvo pakviestos į pirmąjį projekto renginį „Porto“ pramogų centre, kur vyko komandinis boulingo turnyras.

Kiekvieną komandą sudarė šeši žmonės: trys merginos ir trys vaikinai. Komandos sužaidė po tris partijas. Burtų keliu komandų kapitonams  išsitraukus takelio eilės numerį prasidėjo azartiškos lenktynės. Iš pradžių dalyviai dar žvilgčiojo į aponentų rezultatų lenteles ir džiaugėsi savo pranašumu, vėliau susitelkė tik į savo žaidimą.

Daugiau kaip po dviejų valandų paaiškėjo turnyro favoritai. Tai Klaipėdos apskr. VPK  Plungės r. PK I-oji pareigūnų komanda (kapitonė Ingrida Juškaitė) surinkusi 2475 tšk., antroji liko Plungės r. PK II-oji pareigūnų komanda (kapitonė Loreta Tamaliūnaitė) – 2112 tšk., tretieji – Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos mokytojų komanda (kapitonas Rytas Šiurys)  - 1854 tšk.

Mokinių  grupėje geriausiai sekėsi Karolio ir jo draugų komandai (kapitonas Karolis Petrauskas) surinkusiai 1514 tšk., antrieji liko Jaunieji plungiškiai (kapitonė Greta Armalytė) surinkę 1359 tšk., tretieji – jaunųjų turistų klubo „Šimtakojis“ komanda (kapitonas Antanas Mažonas) surinkusi 1156 tšk.

Šis „Porto“ pramogų centre surengtas boulingo turnyras tai ne tik skirtingų amžiaus grupių sveikatingumo ir fizinio aktyvumo skatinimas, bet ir puiki jaunimo prevencinė priemonė. Laikas, skirtas tarpusavio pabendravimui, draugiškumo, partnerystės, komandinio susitelkimo bei pagarbos vieno kitam skatinimas. Tai dar viena geros nuotaikos ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo forma.

Įvairių programos renginių ir varžybų nugalėtojai, prizininkai ir dalyviai bus apdovanoti sveikos gyvensenos programos „Mokinių sveikatingumo ir fizinio aktyvumo skatinimas per neformaliojo  užimtumo formas“ įsteigtais diplomais ir prizais  baigiamajame projekto renginyje rudens pabaigoje.

Roma Bužienė, Akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

programos koordinatorė