Sveikos gyvensenos programa

2012 m. rugsėjo 28 d.

Tęsdami sveikos gyvensenos programą "Mokinių sveikatingumo ir fizinio aktyvumo skatinimas per neformaliojo užimtumo formas" šokių mokytoja Lidija vedė mergaitėms atskirų kūno dalių tobulinimo, taisyklingų tempimo pratimų, taisyklingos laikysenos pamokėles.

Įsibėgėjus sveikos gyvensenos programai "Mokinių sveikatingumo ir fizinio aktyvumo skatinimas per neformaliojo užimtumo formas" buvo organizuotos kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo mokinių, mokytojų ir policijos pareigūnių komandos. Po labai įtemptų varžybų, kurios vyko taškas į tašką, nors ir labai sunkiai pergalę iš mūsų mergaičių pavyko išplėšti policininkėms. Tad antroji vieta teko mūsų komandai, kurią sudarė Odeta Lengvinaitė, Samanta Krikotina, Raimonda Grundulaitė, Regina Šatkauskaitė ir Monika Kaminskytė. Mokytojos liko trečios.

Rugsėjo mėnesį šokių mokytoja Lidija Riepšienė pagal sveikos gyvensenos programą "Mokinių sveikatingumo ir fizinio aktyvumo skatinimas per neformalio užimtumo formas" visoms norinčioms mergaitėms veda aerobikos, gimnastikos kartu su šokio elementais užsiėmimus, kurie padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną, grakštumą, moko taisyklingai kvėpuoti.