Ukdymo karjeros paslaugos mokykloje

2013 m. kovas

Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje vyko Ugdymo  Karjerai informavimo renginys, skirtas 10-ų klasių mokiniams.  Į svečius atvykę Klaipėdos AVPK Plungės r. PK  Viešosios policijos skyriaus viršininkė Ingrida Juškaitė ir šio skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Eugenijus Palubinskas moksleivius plačiau supažindino su policininko profesija, įdarbinimo galimybėmis, darbo specifika ir šiai profesijai keliamais reikalavimais. Moksleiviai turėjo galimybę apžiūrėti policijos naudojamą ginkluotę bei spec. priemones.

Prevencijos poskyrio tyrėjas Raimondas Aponkus ir jo keturkojis draugas Jorgis pademonstravo kinologo darbo subtilybes bei praktinius gebėjimus.

Nuo 2012 m. pabaigos mokykla dalyvauja Ugdymo Karjerai paslaugų teikimo mokykloje projekte. Šio projekto tikslas sukurti kryptingą ir efektyvią Ugdymo karjerai sistemą mokykloje bei teikti kokybiškas bendruomenės poreikius atitinkančias Karjeros Paslaugas 5-10 klasių mokiniams.

2013 m. sausio 17-31 dienomis 8-10 klasių mokiniai dalyvavo Ugdymo Karjerai paslaugų poreikio tyrimo anketinėje apklausoje, kuri buvo vykdoma elektroniu būdu. Šis tyrimas skirtas mokinių karjeros kompetencijų ugdymui.